Başkan Sandıkçı: İhtiyacı olanların maskesini karşılıyoruz
Reklam

Başkan Sandıkçı: İhtiyacı olanların maskesini karşılıyoruz

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Salgın riski ortadan kalkıncaya kadar zorunlu olarak sokağa çıkan bütün vatandaşlarımızın sosyal mesafeye uyarak maske takması için çalışmalarımız devam ediyor" dedi

10 Nisan 2020 - 12:52

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi, salgın riskini önlemek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Canik mahalle muhtarlarına maske dağıtımı yapan belediye, şimdi de sağlık sorunları için aile hekimlerine gelen hasta ve yakınlarına maske dağıtımı yapıyor.
SOKAĞA MASKESİZ ÇIKMAYALIM
Tedavi amaçlı Aile Sağlık Merkezlerine gelmek isteyen bütün insanların maskelerinin ilçedeki 11 Aile Sağlık Merkezi'nde kendilerine verileceğini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Salgın riski ortadan kalkıncaya kadar zorunlu olarak sokağa çıkan bütün vatandaşlarımızın sosyal mesafeye uyarak maske takması için çalışmalarımız devam ediyor. Bölgemizde yaşayan insanlarımızın maske ihtiyaçlarını karşılamak için İlçe Sağlık Müdürlüğü'müz başta olmak üzere aile hekimlerimizle işbirliği içerisinde Aile Sağlık Merkezlerimize gelen bütün vatandaşlarımızın maskeleri kendilerine verilecek"

KURUMLARIMIZLA İŞBİRLİĞİ İÇİNDEYİZ
İnsanlarımızın tedavi olmalarının önünde hiçbir engelin olmasını istemiyoruz diyen başkan Sandıkçı, "Devletimizin güçlü olması için, insanlarımızın sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesi için, bütün kurumlarımızla işbirliği yaparak, el ele vererek mücadelemizi sürdüreceğiz. Ülkemizin geleceği için, sağlığımız için, salgın riski ortadan kalkana kadar zorunlu olmadıkça lütfen evlerimizde kalalım.
BÜTÜN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA MİNNET BORÇLUYUZ
İnsanlarımızın sağlığı için gecesini gündüzüne katarak canla başla, canı pahasına çalışan sağlıkçılarımıza ne kadar teşekkür etsek haklarını ödeyemeyiz. Doktorundan hemşiresine, teknisyeninden hasta bakıcısına, temizlik görevlisine kadar bütün sağlık çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da Korona virüsten ölenlerin sayısı açıklandı
Samsun'da Korona virüsten ölenlerin sayısı açıklandı
Samsun'da 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor
Samsun'da 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor