Reklam
Başkan Sandıkçı AK Parti’nin 18. Yılını Kutladı
Reklam

Başkan Sandıkçı AK Parti’nin 18. Yılını Kutladı

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “AK Parti 18 yıl önce milletimizin bağrından doğmuş, dua ve inançla bugünlere gelmiş bir erdemlilik hareketidir” dedi

15 Ağustos 2019 - 09:34

SAMSUN HABER - Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti'nin kuruluşunun 18. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. AK Parti’nin milletin bağrından doğduğunu kaydeden Sandıkçı, onurlu ve aydınlık bir yolda yürüdüklerini söyledi.
BİR ERDEMLİLİK HAREKETİ
Sandıkçı mesajında şu ifadelere yer verdi: “AK Parti 18 yıl önce milletimizin bağrından doğmuş, dua ve inançla bugünlere gelmiş bir erdemlilik hareketidir. Partimiz, temiz siyaset, temiz toplum, tam adalet, müreffeh ve huzurlu bir Türkiye vaadiyle milletimizin karşısına çıkmıştır. AK Parti’yi siyaset sahnesine çıkaran güç, milletimizin ortak aklı ve temiz vicdanıdır. Bizim siyaset anlayışımızın temelinde de her zaman milletimiz vardır. Partimizin yürüdüğü yol, onurlu ve aydınlık bir yoldur. Çünkü bu yolun her adımı milletimizin umudu, talebi ve fikirleriyle kat edilmiştir. Milletimizle kurduğumuz ortak dili devam ettirmek başarılarımızın temel dayanağıdır.”
MİLLETÇE HEDEFLERE ULAŞACAĞIZ
Sandıkçı mesajına şöyle devam etti: “AK Parti'nin kurumsal kimliğini oluşturan değerler, ilkeler üzerinde yaşadığımız tarihin ve coğrafyanın hissiyatıyla örülmüştür. Dolayısıyla bu kimliğin bu ruhun korunması bizim için vazgeçilmezdir. Aziz milletimiz kendisine hizmet edeni her zaman baş tacı etmiş şahsi hesap peşinde koşanlara ise her platformda gereken dersi vermiştir. AK Partimizin 18 yıllık iktidarı, milletimizin ne kadar kadirşinas, vefalı ve asil bir duruş sahibi olduğunu ortaya koymaktadır. Her türlü hizmetin en iyisini hak eden milletimiz kendisine aşkla hizmet eden, partimizin kurucusu, Genel Başkanımız, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı büyük bir teveccühle demokrasi tarihinin unutulmayacak kahramanlarından biri haline getirerek hem gönlünde hem de gerçek hayatta ulaşılabilecek en üst makama getirmiştir. Her şeyden önemlisi milletimize hizmet etme onuruna erişerek milletimizin gönlünde taht kurmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle 18 yıldır milletimize hizmet etme onuruna erişen, ülkemize sayısız hizmetlerde bulunan ve milletimizin gönlünde taht kuran partimizin 18. kuruluş yıldönümünü kutluyor, Yeniden Büyük Türkiye hayaliyle partimizi ortaya çıkaran ruhun ve inancın öncülük ettiği 2023, 2053, 2071 hedeflerine milletçe ulaşabilmeyi Rabbimden niyaz ediyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ömer Urhal Samsun Emniyet Müdürü oldu!
Ömer Urhal Samsun Emniyet Müdürü oldu!
Yüksel Yıldırım'dan az forma satışına tepki
Yüksel Yıldırım'dan az forma satışına tepki