Başkan Kılıç: Bayramlarda yardımlaşma bağları kuvvetleniyor
Reklam

Başkan Kılıç: Bayramlarda yardımlaşma bağları kuvvetleniyor

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, "Bayramlarda, kuvvetlenen yardımlaşma ve kardeşlik bağlarının hayatın bütün safhalarına yayılmasını diliyorum" dedi

10 Ağustos 2019 - 12:50

SAMSUN HABER -  Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kılıç,  Kurban Bayramı’nın Terme, Samsun, ülkemiz ve İslam alemi için hayırlara vesile olmasını dileyerek, bayramlarda kuvvetlenen yardımlaşma ve kardeşlik bağlarının hayatın bütün safhalarına yayılmasını temennilerinde bulundu.
 
Başkan Kılıç, mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Hep birlikte bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın neşesini, sevincini ve bereketini yaşıyoruz. Kırgınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, hoşgörünün hâkim olduğu bu mana iklimine bizleri kavuşturan Rabbimize ne kadar şükretsek azdır. Birlik ve beraberliğimizin simgesi olan bayramlar, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü ve birlikteliğin artmasını sağlayan, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, millet olma şuurunun şekillendiği, milli birlik ve beraberlik hislerinin kuvvetlendiği günlerdir. Böyle güzel günleri fırsat bilerek bu bayram coşkusunu elimizin uzandığı her yere taşımalı, sevinçlerimizi olduğu kadar, keder ve acılarımızı da paylaşmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin, milletimizin ve hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor; bayramın âlem-i İslâm’a ve bütün insanlığa huzur, barış, adalet ve merhamet getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da tedbirsizlik yeni vakalara yol açıyor
Samsun'da tedbirsizlik yeni vakalara yol açıyor
Samsun'da uygulanan şehirlerarası seyahat sınırlaması kaldırıldı
Samsun'da uygulanan şehirlerarası seyahat sınırlaması...