Reklam
Başkan Kaya: Samsun için çalışıyoruz
Reklam

Başkan Kaya: Samsun için çalışıyoruz

İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Levent Kaya, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti. Başkan Kaya, Samsun için çalıştıklarını söyledi

28 Ocak 2020 - 11:19

SAMSUN HABER - Geçtiğimiz günlerde faaliyete geçen İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret etti.

İŞBİRLİKLERİNE HAZIRIZ
Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Kaya, Samsun ve Kavak için yola çıktıklarını belirterek, "Derneğimiz, ilimizde bulunan hemşerilerimizin tanışmasını ve kaynaşmasını birbirleri ile yardımlaşmasına sağlamak amacıyla kurulmuştur. Samsun ve ilçemiz için çalışacağız. Bu anlamda, yerel yönetimlerle, kurum ve kuruluşlarla her türlü işbirliğine hazırız. Amacımız, ilimizi ve ilçemizi daha refah seviyelere getirebilmek" dedi.

BAŞKAN DEMİR'DEN TEŞEKKÜR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin ziyaretinden memnun kaldığını belirterek, Başkan Kaya ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsunlu asker İdlib'de şehit düştü
Samsunlu asker İdlib'de şehit düştü
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu