google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Başkan Gümüş: Devletimizin, milletimizin yanındayız

Başkan Gümüş: Devletimizin, milletimizin yanındayız

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Barış Pınarı Harekatı’na destek verdiklerini belirterek, “Girdiği her coğrafyaya barış, huzur ve güven getiren şanlı Türk ordusu teyakkuz haline geçmiştir” dedi

10 Ekim 2019 - 17:18

SAMSUN HABER - SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Barış Pınarı Harekatı’na destek verdiklerini söyledi. Gümüş açıklamasında; 'Üç tarafı deniz ancak dört tarafı hainlerle çevrili ülkemiz uzunca bir süredir gerek iç siyasi dengeler gerekse bölgesel gelişmeler sonucunda ciddi bir türbülans dönemine girmiştir. Devletimiz PKK terör belası ile ilgili son yıllarda savunmadan saldırıya geçerek terörün bizi kovalamasından ziyade artık güçlü devlet gereği olarak terörü kovalayan devlet konumuna geçtik” diye konuştu.
BARIŞ PINARI HAREKATINI DESTEKLİYORUZ
Gümüş sözlerine şöyle devam etti: 'Tarihi kökleri yarım asra yakın olan PKK terör örgütü neokapitalist güçlerin himayesinde Suriye’nin kuzeyinde otonom coğrafya oluşturarak sınır boylarımızda bizi taciz ve tahrik eden eylemlere cesaret eder noktaya gelmiştir. Bu gelişmeler ışığında, hükümetimiz güçlü devlet gereği olarak Suriye’nin kuzeyine askeri operasyon kararı alarak hazırlıklarını tamamlamış ve girdiği her coğrafyaya barış, huzur ve güven getiren şanlı Türk ordusu teyakkuz haline geçmiştir”
GAZANIZ MÜBAREK, KILICINIZ KESKİN OLSUN
SAMKON'un her daim devletin ve milletin yanında ve emrinde olduğunu belirten Gümüş; “Bütün siyasi mülahazalardan azade bir şekilde Suriye’nin kuzeyine yapılacak muhtemel operasyon için son nefer, son nefes, son damla kadar ordumuzun yanında olacağımız, ihtiyaç halinde ise yaşımıza, statümüze ve ekonomimize bakmaksızın mübarek ordumuza nefer ve kurban olacağımız Türk kamuoyu ve hasseten Haçlı zihniyetine sahip neokapitalist güçler tardından bilinmelidir. SAMKON olarak şimdiden ordumuza başarılar dileriz. Rabbim şanlı ordumuzun gazasını mübarek, kılıcını keskin eylesin” şeklinde konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber -  Türkiye'de 68 ilde karantina tedbirleri uygulanıyor
samsun haber - Türkiye'de 68 ilde karantina tedbirleri uygulanıyor
samsun haber - Samsun'da meclis üyesine kurşun yağmuru
samsun haber - Samsun'da meclis üyesine kurşun yağmuru