Başkan Demirtaş: Zabıta Haftası’nı personeli ile kutladı
Reklam

Başkan Demirtaş: Zabıta Haftası'nı personeli ile kutladı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Gecesini gündüzüne katarak, şehrimizin ve halkımızın güven ve sağlık ortamında bir hayat sürmesini sağlayan zabıta teşkilatımızın, tüm mensuplarına teşekkür ediyorum" dedi.

05 Eylül 2019 - 13:18
Reklam

SAMSUN HABER - Zabıta Teşkilatı’nın 193. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, zabıta çalışanları ile bir araya geldi. Acem Tekkesi'nde düzenlenen etkinliğe Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Şeref Sarı ve zabıta personeli tam katılım sağladı.

DEMİRTAŞ'A TEŞEKKÜR
Başkan Demirtaş'a zabıta haftası ve çalışmaları hakkında bilgi veren İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Şeref Sarı, mesai kavramı gözetmeksizin 7 gün 24 saat çalıştıklarını ifade ederek, "Hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen Başkan Demirtaş'a sonsuz teşekkür ediyoruz”şeklinde konuştu.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARA ŞAHİT OLUYORUM
Tüm zabıtaların haftasını kutluyan Başkan Demirtaş, "Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, halkımızın mutluluğu ve huzuru için mesai harcıyoruz. Zabıta mesleği ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle halkımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Özellikle belirtmek istiyorum, ilçemizde huzurun sağlanması anlamında zabıta ekiplerimizin özverili çalışmalarına şahit oluyorum. Başta İlkadım Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve memleketimizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı?
Samsun'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı?
Samsun’da hastanelerde normale dönüş başladı
Samsun’da hastanelerde normale dönüş başladı