google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Başkan Demirtaş yol çalışmalarını yerinde inceledi
Reklam

Başkan Demirtaş yol çalışmalarını yerinde inceledi

 İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, vatandaşların daha konforlu bir ulaşıma kavuşmalarını sağlamak için çalıştıklarını belirterek, "İlçemizde,  planlı ve titiz bir çalışma sürdürüyoruz" dedi

31 Ağustos 2019 - 10:35

SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçedeki yollarda asfaltlama gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi. Kadıköy  Mahallesi Güllübahçe Sokak'ta gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirtaş, vatandaşların daha konforlu bir ulaşıma kavuşmalarını sağlamak için çalıştıklarını belirtti.

ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORUZ
Başkan Demirtaş, "İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin kış öncesinde ilçenin dört bir köşesinde yolları bozulan ve ulaşımı zorlaştıran alanlarda kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Belediye yetkilileri Kadıköy Mahallesi'nde başlayan ve şehrimizin bütün mahallelerinde gelen talepler doğrultusunda bozulan ve deforme olan cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarının özveriyle devam ediyoruz" diye konuştu.

HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ
 Göreve geldikleri günden beri ilkadım için çalıştıklarını ve İlkadımlıların  hizmetinde olmaya devam ettiklerini söyleyen Başkan Demirtaş, ''İlçe merkezi başta olmak üzere mahalle mahalle planlı ve titiz bir çalışma sürdürüyoruz. Yazın sıcağında, kışın soğuğunda büyük bir özveriyle çalışan, ilçemizin her mahallesinde her sokağında alın terlerini döken personellerimizi yürekten kutluyor, kolaylıklar diliyorum. İlçemizi yollarıyla, parklarıyla, sosyal yaşam alanlarıyla yeniliklere kavuşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Meteoroloji Samsun için saat verdi
Samsun Haber - Meteoroloji Samsun için saat verdi
Samsun Haber -  9 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 9 Temmuz güncel altın fiyatları