Reklam
Başkan Demirtaş’tan kadınlara müjde
Reklam

Başkan Demirtaş’tan kadınlara müjde

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsunlu kadınlara el emeklerini satabilecekleri kalıcı bir yer temin edeceklerinin sözünü verdi. Demirtaş, “Büyükşehir Belediyesi ile görüşerek, ürünlerinizi satabileceğiniz bir yeri sizlere sunacağız” dedi

20 Eylül 2019 - 17:31

SAMSUN HABER - Samsun Valiliği İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu tarafından gerçekleştirilen Çarşı 1919 Kadın Emeği Festivali’nin açılışına katılan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, kadınlara müjde verdi. Demirtaş, kadınların el emeklerini satabilecekleri kalıcı bir mekanın çalışmalarına başladıklarını söyledi. 
DEMİRTAŞ’TAN KADINLARA TAM DESTEK
İlkadım Belediyesi olarak özellikle ev hanımların aile bütçesine katkı sağlamasına çok önem verdiklerini belirten Başkan Demirtaş, “Hayalini kurduğumuz kadın emeği festivalinde olmak bizi mutlu etti. İlkadım Belediyesi olarak, kadınlarımızın emeğini görünür kılmayı çok önemsiyoruz. Kadınlarımıza emeklerini satabilecekleri bir mekanın sözünü vermiştik. Üretilen ürünlerin internet ortamında satılması için hazırlıklarımız sürüyor. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi ile görüşerek satış yapılacak dükkanın yerini belirliyoruz. . Gazi Parkı’nda ya da Liman Kavşağı’nda mekansal bir zemin hazırlayacağız. Ve bunu sürekli hale getireceğiz. Belediye olarak bundan hiçbir kazanç elde etmeyeceğiz. İlkadım Belediyesi olarak sizlere tam destek vereceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Vahşi cinayette 3 tutuklama
Samsun Haber - Vahşi cinayette 3 tutuklama
Samsun Haber - İlkadım'da şiir rüzgarı
Samsun Haber - İlkadım'da şiir rüzgarı