Reklam
Başkan Demirtaş öğrencilerle buluştu
Reklam

Başkan Demirtaş öğrencilerle buluştu

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, bir ülkenin geleceğinin eğitimle ileri düzeye taşınabiliceğini belirterek, eğitime katkı sunduklarını kaydetti

29 Şubat 2020 - 10:49

SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçede bulunan okullara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Kadifekale Mahallesi’nde eğitim ve öğretim veren Kılıç Arslan Ortaokulu’nu ziyaret eden Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Okul bahçesinde öğrenciler tarafında alkış ve tezahüratlarla karşılanan  Başkan Demirtaş, öğrencilerle yakından ilgilendi. Ziyaretlerinde, okullar ve bulunduğu cadde, sokak, mahallelerde verilen hizmetlerden bahseden Başkan Demirtaş, eğitim-öğretim yılının başlaması ile okullardan gelen talep ve istekleri yerine getirme gayreti içerisinde olduklarını anlattı.

ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜ HEP GÜLSÜN
Öğrencilerle sohbet ederek öğrencilerin yönelttiği sorulara içtenlikle cevap veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Böylesi zor bir görevi yerine getirirken onlara destek olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Belediyemiz okullar için özenli bir çalışma yürütüyor. Okul ziyaretlerinde belediyemizden isteklerini yerinde dinleme fırsatı yakalıyoruz. imkanlarımız ölçüsünde bütün okullara yardım etmeye çalışıyoruz. Kılıç Arslan Ortaokulu’nda minik yavrularımıza ve öğretmenlerimize çat kapı ziyaret gerçekleştirdik. Çocuklarımızın o yaşama sevinci, heyecanı, coşkusu bizim bu millete hizmet etme duygumuzu daha çok perçinliyor. Çocuklarımızın mutluluğunu gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, yüzü hep gülsün istiyoruz ve bunun için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Artık o kişiler de karantinaya alınacak
 Artık o kişiler de karantinaya alınacak
Ceza infaz indirimi taslağı şekillendi
Ceza infaz indirimi taslağı şekillendi