google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Başkan Demirtaş öğrencilere başarılar diledi
Reklam

Başkan Demirtaş öğrencilere başarılar diledi

SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Geleceğimizin teminatı yavrularımıza başarılar dilerim” dedi

26 Haziran 2020 - 13:23
Reklam

SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş yayınladığı mesajla Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek olan bütün öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Demirtaş, “Gençlerimiz zorlu bir maratonun finaline geldiler. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz bu önemli sınavla kendi gelecekleri için önemli bir dönemece gelmiş bulunuyorlar. Emeklerinin karşılığını alarak daha başarılı ve güvenli bir hayat kurmalarında büyük bir önemi olan YKS’de heyecan ve strese izin vermeden bilgilerini sınamış olacaklar. Üniversite sınavı meslek seçimi için çok önemli bir etkendir. Bu nedenle üniversite sınavının her bir gencimiz için hayırlı kapılar açmasını temenni ediyorum. Temennim, kendileri adına doğru meslekleri seçmeleri ve yaşadıkları şehre, ülkelerine ve dünyaya faydalı birer kişi olmalarıdır. Allah sınava girecek tüm gençlerimize zihin açıklığı versin." diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Samsun'un bir doğa harikası daha çöp içinde kaldı
Samsun Haber - Samsun'un bir doğa harikası daha çöp içinde...
Samsun Haber - SAMDOD'dan büyük buluşma
Samsun Haber - SAMDOD'dan büyük buluşma