Reklam
Başkan Demirtaş: İnsana dokunan hizmetlere hayat veriyoruz
Reklam

Başkan Demirtaş: İnsana dokunan hizmetlere hayat veriyoruz

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Belediyecilik hizmetlerinin insanın hayatına dokunan her alanda olduğunu biliyoruz ve güçlü iletişimle insana dokunan hizmetlere hayat veriyoruz” dedi

06 Aralık 2019 - 16:29

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen İletişim Seminerleri'nin 1'incisi büyük bir ilgi gördü. Seminere, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcıları Şerif Mırık, Ramazan Bayraktar, Tanju Tonbuloğlu, Cemal Kulein ve belediye çalışanları katıldı. İlkadım Belediyesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen seminerde Prof. Dr. Bozkurt Koç ve 19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Aysu Gül Şanlı hizmet alanlarında vatandaşlarla daha iyi bir iletişim kurmanın kurallarını anlattı.

DOĞRU İLETİŞİMİN TEMELİ EMPATİDİR

İlkadım Belediyesi personellerinin yoğun ilgisi ile gerçekleştirilen seminerde Prof. Dr. Bozkurt Koç "Doğru bir iletişim kurmak hem vatandaşların taleplerini anlamakta hem de hizmetlerin doğru ve hızlı olarak yapılmasında büyük önem taşıyor. Talep ve şikayet iletecek vatandaşların istek ve beklentilerini doğru anlamak ve çözüm üreterek hizmet vermek için empati kurmak iletişimin temelini oluşturuyor" şeklinde konuştu.

 İNSANIMIZ İÇİN EN İYİSİNİ SAĞLAMAYI AMAÇLIYORUZ

İletişim seminerlerinin büyük önem taşıdığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; "İlkadım Belediyesi olarak tüm mesai arkadaşlarımızla halkımıza hizmet sunarken daha profesyonel ve kurumsal bir yapıyı tesis etmek için çalışıyoruz. Bu nedenle ilk olarak iletişim becerilerimizin en doğru şekilde geliştirilmesi ve uygulanmasını hayata geçiriyoruz. Belediyecilik hizmetlerinin insanın hayatına dokunan her alanda olduğunu biliyoruz ve insanımız için en iyisini sağlamayı amaçlıyoruz. Güçlü iletişimle insana dokunan hizmetlere hayat veriyoruz. Bizlere verdikleri bilgiler ve güzel sunumları için değerli hocalarımıza ve yoğun katılım gösteren personellerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

2019/12/2019-12-06-17-13-11.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da koronavirüsten ölen sayısı açıklandı
Samsun'da koronavirüsten ölen sayısı açıklandı
Samsun'a giriş ve çıkışlar yasaklandı
Samsun'a giriş ve çıkışlar yasaklandı