google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Başkan Demir üniversitelilerle buluştu
Reklam

Başkan Demir üniversitelilerle buluştu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, öğrencilerin evine konuk oldu. Öğrencilere menemen pişiren Başkan Demir, yer sofrasında gençlerle yemek yedi

16 Ekim 2019 - 14:51
Reklam

SAMSUN HABER - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde öğrenim gören gençler, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ağırladı. Öğrenci evinde gençlerle güzel bir gün geçiren Başkan Demir, elleriyle yaptığı melemeni öğrencilerle birlikte yer sofrasında yedi. Gençlerle sohbet edip, çay içen Başkan Demir, “Kapımız gençlere her zaman açık” dedi


GENÇLERİ DİNLEDİ
Üniversiteli gençleri tek tek dinleyerek onların görüş ve fikirlerini alan Başkan Demir, gençlerin önemine işaret etti. Her fırsatta gençlerle bir araya gelmeye çalıştığını ifade eden Demir, “Sizler bizim çocuklarımızsınız, ailelerinizin bize emanetisiniz. Burada eğitimlerinizi tamamlayıp şehrinize döndüğünüzde bizleri hatırlamanız en büyük sevincimiz olur. Her derdinizde, sevincinizde sizinleyiz. Bir sıkıntınız olduğunda bizlere mutlaka iletin. Kapımız size her zaman açık" diye konuştu.


SAMSUN’UN FAHRİ TEMSİLCİLERİ
Samsun’da öğrenim gören öğrencilerin aynı zamanda şehrin tanıtımında da önemli olduğuna işaret eden Başkan Demir, “Samsun, ülkemizin önemli şehirlerinden bir tanesi. Gerek kumsalları, kuş cenneti, yaylaları gerekse tarihi özelliği ile turizm potansiyeli olan bir şehir. Aynı zamanda Samsun’da çok önemli sayıda öğrenci bulunuyor. Samsun’u eğitimde de daha çok tercih edilen bir şehir yapmak için gayret gösteriyoruz. İnşallah okul hayatınızdan sonra Samsun’un fahri temsilcileri olacaksınız” şeklinde konuştu.
GENÇLERİN FİKİRLERİ ÖNEMLİ
Gençleri her zaman önemsediklerini ve sorunlarını bildiklerini de dile getiren Başkan Demir, “Sizlerin fikirleri, görüşleri bizler için çok önemli. Sizlerin katkıları ile daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı. 
DOĞUM GÜNÜ KUTLANDI
Öte yandan Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyan Ozan Fırat Topal’ın 21’inci yaş gününü kutlayan Başkan Demir, kendisini misafir eden gençlere teşekkür etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...