Reklam
Başkan Demir’den, başarının formülü: Uyum ve İşbirliği
Reklam

Başkan Demir'den, başarının formülü: Uyum ve İşbirliği

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kurumlarla birlikte hareket edeceklerini belirterek, uyum ve işbirliği ile başarıyı yakalayacaklarını söyledi

17 Nisan 2019 - 13:11

SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vali Osman Kaymak, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile sivil toplum kuruluşları(STK) temsilcilerini makamında ağırladı. 
SAMSUN İÇİN HİZMET 
31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Vali Osman Kaymak ve İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz başta olmak üzere kurum müdürlerini ve STK temsilcilerini kabul eden Başkan Mustafa Demir, "Birliktelik içinde Samsun için hizmet edeceğiz" mesajını verdi.
GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Samsun’un geleceği için yapılacak projelerde Büyükşehir Belediyesi olarak her kurum ile uyum içinde çalışacağız. Samsun'u, çok daha ileriye taşıyacak projelerimiz, yatırımlarımızla halkın karşısında olacağız. Bunları en kısa sürede hayata geçirip sonlandırmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Kurumlarımız ile iş birliği içerisinde Samsun’u şahlanışa birlikte taşıyacağız" dedi.
ÖNCELİĞİMİZ KURTULUŞUN 100'ÜNCÜ YILI
19 Mayıs 1919’un 100'üncü yılına da değinen Mustafa Demir, "Samsun büyük bir organizasyona imza atacak. Önceliğimiz haliyle kurtuluşun 100'üncü yılı olan 19 Mayıs. Ardından şehrimizi 2023 hedeflerine taşıyacak projelerde de tüm kurumlarımızla birlikte hareket edeceğiz" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x