google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Başkan Demir, çalışmaları yerinde inceliyor
Reklam

Başkan Demir, çalışmaları yerinde inceliyor

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe belediyeleri ile birlikte başlatılan çalışmaları yerinde inceliyor. Canik'te asfalt yapan ekibe eşlik eden Demir, "Durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz" dedi -

08 Ağustos 2019 - 09:41

SAMSUN HABER - Samsun il genelinde ilçe belediyeleriyle birlikte adeta 'hizmet seferberliği' başlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, çalışmaları yerinde inceliyor. Son olarak Canik İlçesi'ndeki sıcak asfalt yol çalışmalarını inceleyen Demir, durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

GAZİOSMANPAŞA VE KAŞYAYLA'YI ZİYARET

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, beraberinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram ve diğer bazı bürokratlarla birlikte Canik İlçesi'nde incelemelerde bulundu. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın da eşlik ettiği Başkan Mustafa Demir, Gaziosmanpaşa ve Kaşyayla Mahalleleri’nde başlatılan 'Sıcak Asfalt Yol' çalışmalarını yerinde inceledi. Her 2 mahalleye gelişinde muhtarlar ve vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Demir, sorun ve şikayetleri dinledi, talepleri kurmaylarıyla birlikte not aldı.

SOKAK VE CADDELERDE EKSİK KALMAYACAK

Mahallerde başlatılan asfalt yol çalışmalarını sürdüren ekipleri de ziyaret eden Başkan Demir, bir ara eline tırmık alarak işçilere yardım etti. Başkan Demir, "Canik İlçemizin tüm sokak ve caddelerini yenileyecek, eksikliklerini giderecek şekilde planlama yapıldı. Bütün mahallelerimizde asfalt alt yapıları yenilenecek. Her zaman ne denir: Yol medeniyettir. Evet, gerçekten de yol medeniyettir. Bu nedenle tüm ilçelerimizde başlattığımız hizmet ve yatırım seferberliğimiz içerisinde yol yapım çalışmaları en önemli bölümü oluşturmaktadır. İl genelinde ulaşım ağını uygun ve kullanılabilir hale getireceğiz. Durmadan, yorulmadan halkımıza hizmet etmeye, çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber -  TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray Çınar'a övgü
Samsun Haber - TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray...
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti