Başkan Demir: Birlik olalım, Samsun kazansın
Reklam

Başkan Demir: Birlik olalım, Samsun kazansın

Canik'te iş insanlarına seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Herkesin fikir ve düşüncesi yol haritamıza katkı sağlayacak" dedi

07 Eylül 2019 - 14:29

SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik İlçesi Hasköy Mahallesi'nde iş insanlarıyla kahvaltı programında buluştu. İş insanlarına seslenen Başkan Demir, "Samsun ile ilgili sorumluluğumuz neyse o bilinçle hareket ediyoruz" dedi. 

SAMİMİYİZ, GAYRETLİYİZ
Samsun'un, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olduğuna vurgu yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Böyle bir organizasyonda bizi bir araya getirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah gücümüzü kuvvetimizi arttırsın. Hemen hemen hepiniz ticaretle uğraşıyorsunuz. Streste gerginliğe falan hiç gerek yok. Hiç kimsenin yoktan var edecek hali yok. Elinden geleni ortaya koy, o yetiyor. Zorlukları aşmak için yoğun bir mesai içerisindeyiz. Kapımız size her zaman açık. Eksikliklerimizi bize iletme noktasında asla çekinmeyin. Samimiyiz gayretliyiz. Samsun ile ilgili sorumluluğumuz neyse o bilinçle hareket ettiğimizi bilin" dedi.

BİRLİK OLURSAK SAMSUN KAZANIR
Samsun'un gelişimi için herkesin fikrine önem gösterdiklerini ifade eden Başkan Demir,  "Bu şehir hepimizin. Bir ve beraber olursak Samsun kazanır. Herkesin fikir ve düşüncesi bizlere yol gösterecek yol haritamızı katkı sağlayacak. Hemşehrilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur. İnşallah hep birlikte daha iyi bir Samsun'u inşa etmek için çalışacağız" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsunlu Binbaşı Zafer Akkuş'u şehit eden terörist öldürüldü
Samsunlu Binbaşı Zafer Akkuş'u şehit eden terörist öldürüldü
Geceyarısı intiharı özel harekat önledi
Geceyarısı intiharı özel harekat önledi