Reklam
Başkan Bakır’dan sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti
Reklam

Başkan Bakır'dan sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti

AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır, Kavak Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek Korona virüs ile mücadele eden doktor ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti

24 Mart 2020 - 12:04 - Güncelleme: 24 Mart 2020 - 16:49

SAMSUN HABER - AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır, Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa Seven'i ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Bakır, Başhekim Seven'e Korona virüs mücadesinde büyük gayret gösteren doktor ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti. 
Zorlu bir süreçten geçildiğini kaydeden Başkan Bakır, "Zorlu süreçleri güçlü devletimizin kararlı adımları, milletimizin birlik ve beraberliği ve Allah'ın izniyle atlatılacağına  inanıyoruz. Yeter ki tedbirlere, kurallara, yönlendirmelere uyalım. Resmi kaynakların dışındaki bilgi kirliliklerine kulak asmadan sağduyu ve dayanışma içinde İnşallah bu süreci de atlatacağımıza inanıyorum. Bu anlamda sağlık çalışanlarımız ülkemiz ve insanımız için asla unutulmayacak bir fedakarlıkla çalışıyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kendilerini takdir ve şükranla alkışlıyorum" dedi. 
Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa Seven ise kendilerine moral ziyaretinde bulunan Başkan Bakır'a teşekkür etti.

2020/03/2020-03-24-12-08-46.jpg
2020/03/2020-03-24-12-08-57.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart
Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart
 Korona'nın faturası Çin'e kesilecek
Korona'nın faturası Çin'e kesilecek