Başkan Akgül: Daha yapacak çok işimiz var
Reklam

Başkan Akgül: Daha yapacak çok işimiz var

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, şiddetli yağışlar nedeniyle zarar gören bölgelerde çalışmaların devam ettiğini belirterek, "Daha yapacak çok işimiz var”dedi

29 Temmuz 2019 - 10:25

SAMSUN HABER - Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, yağıştan zarar görerek yıkılan Alanyaykın Köprüsü'nün inşaatında incelemelerde bulundu. Şiddetli yağışlar nedeniyle zarar gören bölgelerde çalışmaların devam ettiğini kaydeden Akgül, yapacak çok işlerinin olduğunu söyledi.

KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDİK
Alanyaykın Mahallesini Şehir Merkezi'ne bağlayan köprünün yağan yağmurlarda zarar görerek kullanılamaz haline geldiğini ifade eden Akgül, “Coğrafi olarak geniş ve dağınık bir arazi yapımız var. Araç ve makine bakımından kısıtlı imkanlara sahibiz. Ancak yine de hiç bir vatandaşımızı mağdur etmedik. Elimizdeki imkanları en iyi şekilde kullanarak hasar gören,yıkılan ve heyelandan dolayı kapalı yollarımızı gece gündüz demeden çalışan arkadaşlarımız sayesinde açtık. Şimdi ise onarım ve bakım zamanı. Aciliyet sırasına göre ilçemizin her köşesine eşit oranda hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Daha yapacak çok işimiz var”diye konuştu.

PARTİZANLIK KAREKTERİM DEĞİL

Üçüncü ve son dönemi olduğunu söyleyen Başkan Akgül, “Hiç bir zaman oy kaygısı yaşamadım. Doğru bildiğim ne varsa onu yaptım. Partizanlık karakterim değil. Hiç bir bir vatandaşımızı siyasi düşüncesi nedeniyle yargılamadım. Nereye ne kadar hizmet gerektiyse onu yaptım. Bu son dönemimde de yapmaya devam edeceğim. Ben sadece mensubu olduğum partinin belediye başkanı değilim. Ben tüm Salıpazarı’nın belediye başkanıyım. Arkamızda hoş bir seda bırakmak için iyi niyetimizle çalışmaya gayret ediyoruz. Salıpazarı hepimizin"şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Samsunlu polis memuru şehit oldu
Samsunlu polis memuru şehit oldu
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı