Bakan Gül’den OMÜ Hukuk Fakültesi’ne övgü
Reklam

Bakan Gül'den OMÜ Hukuk Fakültesi'ne övgü

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi’ni ziyaret etti. Gül, fakültenin henüz yeni bir fakülte olmasına rağmen önemli bir aşama kaydettiğini söyledi

20 Eylül 2019 - 11:38 - Güncelleme: 20 Eylül 2019 - 11:42
Reklam

SAMSUN HABER - Samsun’da çeşitli temaslarda bulunan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün ziyaret programındaki son durağı Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü oldu. Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi ziyaretinde Bakan Gül’ü ve kendisine eşlik eden Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver ve AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu’yu, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil ile Fakültenin akademik kadrosu karşıladı.

DAHA DA YUKARIDA GÖRMEK İSTİYORUZ

Fakültenin öğretim elemanlarıyla tek tek tanışan Bakan Gül, üretken ve başarılı ve bir akademik yıl dilerken, Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi’nin, henüz yeni bir fakülte olmasına rağmen önemli bir aşama kaydettiğini belirterek, fakülteyi daha da yukarıda görmek istediklerini söyledi. Ardından, beraberindeki protokolle birlikte Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi Dekanlık makamına geçen Bakan Gül, burada Dekan Hasan Tahsin Keçeligil’den fakültenin mevcut durumu ve geleceğe dönük hedefleri hakkında bilgi aldı. Ziyarette Rektör Bilgiç ise üniversitede yapılan çalışmaları ve yürütülen projeleri Bakan Gül ile paylaştı.

ADI FİDANDA YAŞAYACAK

Ziyarette Rektör Bilgiç, Bakan Gül’ün adını üniversitede yaşatacak olan fidanın sertifikasını takdim etti.

 

2019/09/2019-09-20-11-41-17.jpg
2019/09/2019-09-20-11-41-20.jpg
2019/09/2019-09-20-11-41-33.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı?
Samsun'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı?
Samsun’da hastanelerde normale dönüş başladı
Samsun’da hastanelerde normale dönüş başladı