Reklam
Bafra GİAD’da Burak Özturan dönemi
Reklam

Bafra GİAD’da Burak Özturan dönemi

Bafra Genç İşadamları Derneği 4. Genel Kurulu’nda, Burak Özturan Yönetim Kurulu Başkanı seçildi

02 Mart 2020 - 15:37

SAMSUN HABER - Bafra Genç İşadamları Derneği 4. Genel Kurulu, Bafra Davet ve Toplantı Merkezi Menekşe Salonunda gerçekleştirildi. Kurulda, Burak Özturan Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Toplantıya Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyon Genel Sekreteri Tanzer Polat Yılmaz, Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyon Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu, Samsun Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Onur Öztekin, Çarşamba Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Sercan Albayrak, Samsun Genç İşadamları Derneği Kurucu Başkanı Orhan Sever katıldı. 
HEP UĞRAŞ İÇİNDEYDİK
Açılış konuşmasını yapan 3. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Alper Güngör, “Görev süremiz boyunca bir çok görüşmeler, projeler ve toplantılar yaptık ve hep şunu savunduk. Bölgemiz ekonomisi, istihdamı için hep birlikte bir şeyler yapmamız lazım. Tekil uğraşlar yeterli gelmez, toplu bir şekilde uğraş vermemiz lazım dedik. Projeler yazdık, sosyal sorumluktan tutun da, ülke ekonomisine desteklere kadar birçok fikir sunduk. Bölgemizdeki yetkili kuruluşlarımız ile birlikte ülke liderlerimizle paylaştık. Hep bir uğraş içindeydik” dedi.
BİRLİK BERABERLİK ÇAĞRISI
Bafra Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Burak Özturan ise, “Derneğimizin 4. olağan genel kurul toplantısı sonucunda takdirleriniz ve gösterdiğiniz güven ile 4. dönem görevini yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte üstlenmiş bulunmaktayız. Siz değerli üyelerime, şahsıma ve yönetim kuruluma göstermiş olduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederim. Sivil toplum kuruluşu olarak ilçemizin ve bölgemizin geleceği açısından önemli görevler üstlenmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle 3 yıllık faaliyet dönemimizde dernek üyelerimiz arasında ticari ilişkileri arttırmaya ve dayanışmaya yönelik programlar, üyelik odaklı proje ve toplantılar, üniversiteler, odalar, kurumlar ve diğer STK’lar ile işbirlikleri ve ilçemizin mevcut sorunlarına yönelik çalışmalar yapacağız. Bu çalışmalarımızla kamu kurumlarımızla beraber ortak hareket edip Bafra’mızı hak ettiği yerlere ulaştırmak için her türlü desteği vermeye bölgemizin marka değerini ortaya çıkarmak için ticari açılımlar yapmaya hazırız” dedi.
PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Konuşmaların ardından, bir önceki dönem görev yapan Başkan Alper Güngör ve Yönetim Kurulu Üyelerine plaket takdim edildi. Kurul toplantısı hatıra fotoğrafı ve yapılan ikramların ardından son buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Artık o kişiler de karantinaya alınacak
 Artık o kişiler de karantinaya alınacak
Ceza infaz indirimi taslağı şekillendi
Ceza infaz indirimi taslağı şekillendi