google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Avrupalı kadınlar ‘Kavak’ diyecek
Reklam

Avrupalı kadınlar ‘Kavak’ diyecek

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçede sanayi yatırımlarının hızla arttığını belirterek, yeni kurulan bir tekstil firmasının Avrupa'ya ihracat yapacağını söyledi

26 Haziran 2019 - 16:26

SAMSUN HABER - Kavak'ı sanayi şehri yapmağı hedeflediklerini kaydeden Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçede yatırımların hızla arttığını söyledi. İlçede yeni kurulan bir tekstil fabrikasının da Avrupa'ya ihracat yapmaya hazırlandığını belirten Sarıcaoğlu, "Avrupalı kadınlar Kavak’ta üretilen giysileri giyecek" dedi.

ARTIK YEPYENİ BİR KAVAK VAR
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ’da faaliyete geçecek yeni yatırımın ulusal ekonomiye olduğu kadar ilçe kalkınmasına da büyük destek vereceğini söyledi. Tüm imkânları ile her zaman yatırımcıların yanında olduklarını belirten Başkan Sarıcaoğlu, "İlçemizi bir sanayi şehri yapacağımızı her zaman söyledik. Artık göç veren bir kent yerine dışarıdan göç alan bir Kavak’a doğru gidiyoruz. Sanayi yatırımlarımız hızla artıyor. Organize Sanayi Bölgemizde tam doluluk sağladık. Şimdi ikinci OSB için yoğun bir çalışma içindeyiz. Bizler girişimci ve yatırımcılarımızın her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Tüm imkânlarımızla memleketimizde iş yeri açıp insanımıza iş ve aş sağlayanların yanındayız. Bu yıl doğalgazında ilçemizde kullanıma girmesi yatırımları daha artıracaktır."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber -  TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray Çınar'a övgü
Samsun Haber - TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray...
Samsun Haber - Bakan Koca'dan tedbir uyarısı
Samsun Haber - Bakan Koca'dan tedbir uyarısı