google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Atakum’da sorunlara anında çözüm
Reklam

Atakum'da sorunlara anında çözüm

Bir günde yüzlerce kişinin faydalandığı Atakum Belediyesi Turuncu Masa Çözüm Merkezi'yle vatandaşlar, kapı kapı dolaşmadan sorunlarına anında çözüm buluyor

30 Mayıs 2019 - 17:16
Reklam

SAMSUN HABER - Atakum Belediyesi bünyesinde vatandaşlara etkin hizmet sunabilmek ve sorunlara en hızlı biçimde müdahale edebilmek amacıyla faaliyet gösteren Turuncu Masa Çözüm Merkezi'ne vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Hafta içi her gün Atakum Belediyesi'nin giriş katında profesyonel bir ekip tarafından karşılanan ve talepleri dinlenen vatandaşların tüm işlemleri anında ilgili birimlere aktarılıyor. Tüm istek, şikayet ve sorunların kayıt altına alındığı merkezden günde yüzlerce vatandaş faydalanıyor.

 SOSYAL MEDYADAN ÇÖZÜM

Atakum Belediyesi girişinde yüzyüze iletişimin dışında telefonla ve online olarak da vatandaşlar anında belediye birimlerine ulaşabiliyor. 444 40 55 ile 439 1 333 numaralı telefonlardan ve Atakum Belediyesi'nin sosyal medyadaki resmi hesaplarından taleplerini ve düşüncelerini ileten vatandaşlara anında geriye dönüş sağlanıyor. Hızlı ve etkili bir iletişim için vatandaşların mesajlarını değerlendiren ekipler, ilgili birimlerle gerekli koordinasyonu sağl ayıp vatandaşların belediye binasına gelmesine gerek kalmadan sorunları çözülüyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...