google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Alperen Eğitim ve Kültür Merkezi  şefkat elini Balkanlar’a...

Alperen Eğitim ve Kültür Merkezi  şefkat elini Balkanlar'a uzattı

Alperen Eğitim ve Kültür Merkezi Samsun İl Başkan Yardımcısı Ramazan Soylu, bu sene 7. sini düzenleyecekleri kurban organizasyonunu Makedonya ve Kosova da gerçekleştireceklerini kaydetti

03 Ağustos 2019 - 11:25

SAMSUN HABER - Geçekleştirdikleri kurban organizasyonunda yaklaşık bin aileye kurban eti dağıtan ve toplamda 5 binin üzerinde insana ulaşan, Alperen Eğitim ve Kültür Merkezi Samsun İl Başkanlığı, bu sene 7. sini düzenleyecekleri kurban organizasyonunu Makedonya ve Kosova da gerçekleştirecek. 
ECDAT YADİGARI TOPRAKLAR
Kutlu bir göreve imza attıklarını kaydeden Alperen Eğitim ve Kültür Merkezi Samsun İl Başkan Yardımcısı Ramazan Soylu,  Ecdat yadigarı topraklara böylesine bir görevi icra etmekten mutluluk duyacağız. Yurtiçinden ve yurtdışından milletimizin bizlere vermiş olduğu Kurban vekaletlerini ihtiyaç sahipleri Müslüman Türk kardeşlerimize götürmenin sorumluluğunu taşıyoruz. Vazifemizi eksiksiz yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.
5 BİNİN ÜZERİNDE KİŞİYE ULAŞILDI
Soylu, 7 yıldır geçekleştirdikleri kurban organizasyonunda yaklaşık bin aileye kurban eti dağıttıklarını ve toplamda 5 binin üzerinde insana ulaşarak Müslüman Türk Milleti’nin şefkat elini gönül coğrafyamıza uzatmaktan duyduğumuz mutluluğun tarifsiz olduğunu da sözlerine ekledi.
HİSSE BEDELİ 875 TL
Soylu ayrıca bir kişilik kurban hisse bedelinin 875 TL olduğunu, katılım için bayramın 2. gününe kadar vekalet kabul edildiğini söyledi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsunspor’da transfer mesaisi
Samsunspor’da transfer mesaisi
12 Ağustos güncel altın fiyatları
12 Ağustos güncel altın fiyatları