google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Aksu: ’Sosyal medyadaki listelere itibar etmeyin’
Reklam

Aksu: 'Sosyal medyadaki listelere itibar etmeyin'

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, sosyal medyada dolaşan belediye başkan aday listelerine itibar edilmemesini belirterek, adayların 19 Ocak'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacağını hatırlattı

15 Ocak 2019 - 16:33

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, twitterdan yaptığı açıklamada sosyal medyada dolaşan belediye başkan aday listelerine itibar edilmemesini söyledi. 

SPEKÜLATİF PAYLAŞIMLAR
Aksu yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: Son dönemde, özelliklede bugün öğle saatlerinden itibaren sosyal medya ve bazı yayın organlarında ilçe belediye başkan adaylarımızın belli olduğuna yönelik listeler dolaşmaktadır.
Bir kez daha özellikle belirtmek isterimki belediye başkan adaylarımız, 19 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'da Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenleyeceğimiz törende, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacaktır. Hemşehrilerimizin ve teşkilat mensuplarımızın, genel merkezimiz ve il başkanlığımıza atfen yapılan bu tür spekülatif paylaşımlara ve haberlere itibar etmemelerini istirham ediyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x