Reklam
Aksu: Ramazan Bayramı hanelere huzur getirsin
Reklam

Aksu: Ramazan Bayramı hanelere huzur getirsin

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Ramazan bayramının, tüm gönüllere, hanelere huzur, saadet, selamet getirmesini diliyorum" dedi

03 Haziran 2019 - 15:29

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vatandaşların bayramını tebrik eden Aksu, bayramın huzur getirmesini diledi.

MAZLUMLARA YARDIM ELİ UZATTIK

Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Aksu, “Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif'in sonuna gelerek, millet olarak sevgiyle ve muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk. Her zaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca da milletimizle daima dayanışma içerisinde olmaya çalıştık. Ulaşabildiğimiz tüm mağdur ve mazlumlara, hiçbir ayrım yapmaksızın, yardım eli uzatmanın çabası içinde olduk. Bundan sonra da aynı anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Bu hizmetlerin ifasında görev alan herkese teşekkür ediyorum. Biz milletimizin tüm kesimlerinin sıkıntılarını çözmenin, refahını artırmanın gayreti içerisindeyiz" diye konuştu.

MİLLET OLARAK DİMDİK DURDUK

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye'nin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini belirten Aksu, "Bu ilerleme devam ederken, ülkemize karşı yapılan terör ve ekonomik saldırılar başta olmak üzere, şer odaklarının kirli tuzakları karşısında, millet olarak birlik ve beraberliğimizle dimdik durduk. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet şiarımızdan asla vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. Bunu her fırsatta tekrarlıyoruz. Milletimiz, daha önce olduğu gibi daima bir olmaya, iri olmaya, diri olmaya, kardeş̧ olmaya, hep birlikte Türkiye olmaya devam edecektir.”

UMUTLARIMIZ YEŞERSİN

Bayram tatili boyunca vatandaşlardan trafik kurallarına uymalarını da isteyen Aksu, "Hemşehrilerimin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor; bayram bereketinin kalplerimizi coşturmasını, umutlarımızı yeşertmesini temenni ediyorum. Ramazan bayramının, tüm gönüllere, hanelere huzur, saadet, selamet getirmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit ateşi Samsun'a düştü
Şehit ateşi Samsun'a düştü
Samsun'da 4 gıda firmasının ürünleri hileli çıktı
Samsun'da 4 gıda firmasının ürünleri hileli çıktı