google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Akşener’den Erdoğan’ı çağrı 
Reklam

Akşener'den Erdoğan'ı çağrı 

 İYİ Parti Lideri Meral Akşener, siyasi diyaloğun önünün açılmasının gerektiğini belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı partiler arası mutabakata davet etti

25 Haziran 2019 - 15:16
Reklam

SAMSUN HABER - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti grup toplantısında yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi. Akşener, siyasi diyaloğun önünün açılmasının gerektiğini belirterek "Partiler arası mutabakata davet ediyoruz" dedi.

23 HAZİRAN ADALET BAYRAMI OLDU
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 23 Haziran'da gerçekleşen İstanbul seçimlerinin ardından ilk grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Akşener, 23 Haziran adalet bayramı oldu. Sandığı tekmeleyenlere anlamlı bir ders veren büyük Türk milletine bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Egemenliğin kayıtsız şartsız sahibi milletime, tüm İstanbullulara saygılarımı sunuyorum" dedi.

MASKELER DÜŞTÜ
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştiren Akşener, "23 Haziran kimin eğri kimin doğru olduğunu gösterdi. İstanbul'a mitil atacağını söyleyenler bir baktık ki mitili İmralı'ya atmışlar. Bilgeler akil adam oldu, maskeler düştü. Bir belediye başkanlığı için Cumhurbaşkanı teröristbaşının mektubunu şehrettiler. 

ADIMLAR ATILMALI
Bakan Albayrak ve Soylu'nun görevden alınması gerektiğini ifade eden Akşener, "Damat ekonomi bakanı, iftiracı İçişleri Bakanı görevden alınmalıdır. AK Parti seçimlerden sonra demokratik tövbe edeceklerini söylemişler. Şimdi bu adımları atmalılar. Türkiye'nin bir an önce düze çıkması için sayın Erdoğan'ın partiler arası mukavemeti sağlamaya davet ediyoruz. Yürütme yetkisi Sayın Erdoğan'dadır. Mevcut siyasi anlayışını sürdürmek istiyorsa bu anlayışa son vermesi gerektiğinin farkında olmalıdır. Ya düzelteceksiniz ya ada millet bu düzene son verecek. Ya kendinizi yenileyeceksiniz ya da yenile yenile gideceksiniz"

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...