Reklam
Akgül: Sözlerimizi yerine getireceğiz
Reklam

Akgül: Sözlerimizi yerine getireceğiz

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, yapacak çok işlerinin olduğunu belirterek, "Bu millete verilmiş sözlerimiz var ve bu sözlerimizi tek tek yerine getireceğiz" dedi

13 Nisan 2019 - 15:06

SAMSUN HABER - Salıpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce Orta Mahalle'de yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Akgül, seçim sürecinde de hizmetleri aksatmadıklarını söyledi. Salıpazarı'nda yapacak çok işlerinin olduğunu ifade eden Akgül, verilen tüm sözleri gece gündüz çalışarak yerine getireceklerini kaydetti. 

SEÇİM KAYGIMIZ OLMADI
Salıpazarı'na beş yıl daha hizmet edecek olmanın gururunu yaşadıklarını belirten Akgül, "31 Mart’ta halkımız bize bir beş yıl daha bu ilçeye ve insanlarımıza hizmet etmek için yetki verdi. Vatandaşlarımızdan aldığımız bu yetkiyi en iyi şekilde kullanarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Seçimler var diye hiçbir zaman endişe duymadık, doğru bildiğimizi yaptık" diye konuştu.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ
Devam eden çalışmaları en kısa sürede tamamlayacaklarını sözlerine ekleyen Akgül, "Önümüzde yapacak çok işimiz var. Bu millete verilmiş sözlerimiz var ve bu sözlerimizi tek tek yerine getirmek için için gece gündüz çalışmak zorundayız” şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da karantinaya alınan öğrenciden teşekkür
Samsun'da karantinaya alınan öğrenciden teşekkür
Samsun’da maske stokçularına baskın
Samsun’da maske stokçularına baskın