Akgül: Muhtarlar demokrasinin temel taşıdır
Reklam

Akgül: Muhtarlar demokrasinin temel taşıdır

Salıpazarı Belediye Başkan Halil Akgül, muhtarların demokrasinin temel taşı olduğunu belirterek, "Onlar bizim gözümüz kulağımız olarak sorunları yerinde tespit etmede önemli rol oynamaktadırlar" dedi

29 Nisan 2019 - 13:32
Reklam

SAMSUN HABER - Salıpazarı Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Hasan Yüksel, Salıpazarı Belediye Başkan Halil Akgül’ü ziyaret etti.

MUHTARLARIMIZ ÇOK DEĞERLİ
Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Hasan Yüksel’i tebrik eden Akgül, "Muhtarlar demokrasimizin temel taşıdır. Onlar bizim gözümüz kulağımız olarak sorunları yerinde tespit etmede önemli rol oynamaktadırlar. Her dönem olduğu gibi bu dönemde muhtarlarımızı önemsiyoruz. Salıpazarı’nda 44 mahalle muhtarımız var. Bizim için hepsi de aynı değerdedir. Görüşü ne olursa olsun o da bizim gibi seçilmiş bir yönetici. Ancak muhtarlarımız bir olmalı dağılmamalıdır”diye konuştu.

BİRLİK MESAJI
Yüksel ise, “Seçimler gelir geçer, bundan sonra birlik ve beraber olma zamanıdır. Bu görev bu dönem bize verildi, önümüzdeki dönemde bir başka arkadaşımız bu görevi üstlenebilir. Önemli olan birlik olmaktır. Bölünmemektir. Biz elimizden gelen gayreti göstererek, kamu kurum ve kuruşlarla iyi ilişkiler içerisinde bu görevi yürütmek istiyoruz”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Valisi Kaymak'ın acı günü 
Samsun Valisi Kaymak'ın acı günü 
İlkadım Belediyesi’nde kadro değişikliği iddiası
İlkadım Belediyesi’nde kadro değişikliği iddiası