Akgül: Kitap okumayan çocuk kalmayacak
Reklam

Akgül: Kitap okumayan çocuk kalmayacak

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak için çalıştıklarını kaydederek, "Salıpazarı'nda kitap okumayan çocuk kalmayacak" dedi

15 Nisan 2019 - 15:28
Reklam

SAMSUN HABER - Salıpazarı Belediye Başkanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen 'Salıpazarı 2. Çocuk Kitap Günleri' başladı.
Hasan Çelebi Çok Programlı Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen Kitap Günlerine, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, Esnaf ve Sanatkarlar Başkanı Adem Osma, Ziraat Odası Başkanı Zafer Çarşamba Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sait Kuzu Öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

ÇOCUKLAR OKUMAYI SEVİYOR
2. Çocuk Kitap Günlerine katılan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül çocuklarımızı okumaya teşvik etmek istediklerini belirterek, "Çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak istiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu programlarla da çocuklarımıza okumayı sevdiriyoruz. Salıpazarı'nda tüm çocuklar kitap okumayı sevecek. Okumayan kimse kalmayacak" diye konuştu. Salıpazarı’nda iki gün sürecek olan 2. Çocuk Kitap günlerine 15 yayın evi ile yazarlar Adil Karagöz ve Çiğdem Eker kitapları ile katıldılar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Valisi Kaymak'ın acı günü 
Samsun Valisi Kaymak'ın acı günü 
İlkadım Belediyesi’nde kadro değişikliği iddiası
İlkadım Belediyesi’nde kadro değişikliği iddiası