Reklam
AK Parti Teşkilat Buluşmaları Samsun’dan başladı
Reklam

AK Parti Teşkilat Buluşmaları Samsun’dan başladı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Teşkilat Buluşmaları kapsamında başlatılan Kadın Kolları Mahalle Başkanları İstişare Toplantılarının ilkini Samsun’da gerçekleştirdi. Başkan Çam, Samsun’da bin 246  mahalle başkanlarıyla bir araya geldi

19 Ekim 2019 - 16:45

SAMSUN HABER - AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, partisinin Teşkilat Buluşmaları, Kadın Kolları Mahalle Başkanları İstişare Toplantılarını Samsun’da başlattı. Teşkilat Başkanı Seda Gören Bölük, Seçim İşleri Başkanı Serpil Kavrak ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Leyla Aygün ile Samsun’a gelen Başkan Çam, Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonda düzenlenen programda bin 246 mahalle başkanıyla bir araya geldi. Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, ilçe kadın kolları başkanları, il ve ilçe teşkilat üyeleri katıldı. 


YOĞUN KATILIM
Oldukça yoğun katılım olduğu toplantıda görüş alışverişinde bulunan AK Partili kadınlar, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ile istişare yaptı. 


GURUR DUYDUK
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, “Teşkilat Buluşmaları, Kadın Kolları Mahalle Başkanları İstişare toplantılarını ilk olarak Samsun’dan başlatan Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Lütfiye Selva Çam Başkanımızı,  Samsun Kadın Kolları Teşkilatı olarak ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyduk. Bu gurur için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Türkiye gibi geniş yürekli AK Partili kadınlar olarak bir arada olmaktan çok memnunuz” dedi.

 


104 YAŞINDAKİ ÜREN’E PLAKET
Programda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser,  2019 yerel seçimlerinde en yüksek oy alan 10 mahalle başkanına ve en çok üye yapan mahalle başkanlarına, Samsun da en kıdemli üye olan 104 yaşındaki Hatice Üren’e ve 18 yaşındaki en genç üye Fatıma Zeynep Pilcioğlu’na plaket takdim etti. 

İSTİŞARELER DEVAM ETTİ
Programdan sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ve beraberindekiler, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, kadın meclis üyeleriyle de bir araya gelerek istişarede bulundular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun şehidini karşıladı
Samsun şehidini karşıladı
Başkan Aksu'dan çiftçiye müjde
Başkan Aksu'dan çiftçiye müjde