google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
AK Parti Kurucu Ruhu Harekete Geçiriyor
Reklam

AK Parti Kurucu Ruhu Harekete Geçiriyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın il başkanlarına ''2001'den bugüne kadar partimizde görev almış veya gönül vermiş her bir kardeşimize mutlaka ulaşmanızı istiyorum'' sözü üzerine Samsun İl Başkanlığı'nda partinin kurucularıyla bir toplantı düzenlendi

02 Ağustos 2019 - 11:50
Reklam

SAMSUN HABER - Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz hafta il başkanları toplantısında il ve ilçe başkanlarına yönelik, "Buradan tüm teşkilat yöneticilerimize, özellikle de il ve ilçe başkanlarımıza bir hususu hatırlatmak istiyorum. Sizlerden hiç vakit kaybetmeden şehirlerinize döner dönmez hemen 2001'den bugüne kadar partimizde görev almış veya gönül vermiş her bir kardeşimize mutlaka ulaşmanızı istiyorum. Bu kardeşlerimizin gönüllerini almanızı, varsa dertleri, sıkıntıları, onlara çözüm aramanızı, daha önemlisi kendileriyle irtibatı asla kesmemenizi özellikle talep ediyorum." sözleri üzerine AK Parti Samsun İl Başkanlığı harekete geçerek, parti binasında İl Başkanı Ersan Aksu başkanlığında kurucular kurulu ile bir toplantı yaptı.

Toplantıya AK Parti Samsun Teşkilatları kurucusu olan Samsun Büyükşehir Belediye başkanı Mustafa Demir, kurucu il yönetim kurulu üyeleri, kurucu kadın kolları başkanı, kurucu gençlik kolları başkanı ve mevcut yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantı sonrasında açıklama yapılması bekleniyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Survivor'da final dörtlüsü belli oldu
Samsun Haber - Survivor'da final dörtlüsü belli oldu
Samsun Haber - 10 Temmuz güncel fındık fiyatları
Samsun Haber - 10 Temmuz güncel fındık fiyatları