google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı’ndan örnek davranış

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı’ndan örnek davranış

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı ‘Hayat kurtarmak, senin de kanında var!’ sloganıyla başlattığı kampanya ile kan bağışına büyük destek verdi

19 Temmuz 2019 - 16:25

SAMSUN HABER - AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı başlattığı kampanya ile kan bağışına büyük destek verdi. “Hayat kurtarmak, senin de kanında var!’’ sloganıyla İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen kan verme işlemlerine teşkilat mensuplarının yanı sıra halktan da katılım yoğun oldu.

GELENEKSEL HALE GELDİ

Kan bağışı kampanyası ile ilgili açıklama yapan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, ‘’Daha öncede İlçe Başkanlığımızda gerçekleştirdiğimiz kan bağışı kampanyası olmuştu. Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kızılay Merkezi’nde de programlarımız olmuştu. Bu gerçekleştirdiğimiz kampanya ile artık bu işi geleneksel bir hale getirmiş olduk’’ dedi.

AVCILAR’DAN TEŞEKKÜR

Açıklamalarına devam eden Avcılar, “Öncelikle Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan’a, İl Başkanımız Sayın Av. Ersan Aksu’ya, MHP İlkadım İlçe Başkanı Sayın İkram Erdemir’e, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Sayın Ahmet Diril’e, Orta Karadeniz Kızılay Kan Merkezi Müdürümüz Sayın Muhsin Yıldırım’a ve Türk Kızılay’ı Samsun Şube Başkanı Sayın Ahmet Ali Bulut’a verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Biz bu kampanyayı gerçekleştirerek hastalarımıza umut olmaya çalıştık. İnşallah ilerleyen dönemlerde de geleneksel hale getirmiş olduğumuz kan bağışı kampanyalarımıza devam edeceğiz. Ben bütün vatandaşlarımızı bu sorumluluğu paylaşmaya davet ediyorum. Kampanyamız süresince kan veren, kan veremeyip farkındalık oluşturabilmek adına yanımızda olan, ana kademe yönetim kurulu üyelerime, kadın kollarıma, gençlik kollarıma, mahalle teşkilatlarıma, belediye meclis üyelerime ve yoğun katılım gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ederim’’ diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Usta'nın kızının düğününe  4 partinin genel başkanı katıldı
Milletvekili Usta'nın kızının düğününe  4 partinin genel...
Samsun'da AK Parti'ye yoğun ilgi
Samsun'da AK Parti'ye yoğun ilgi