Adalet Bakanı Gül, Samsun’a geliyor 
Reklam

Adalet Bakanı Gül, Samsun'a geliyor 

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Samsunlu Şehit Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun'un adına yaptırılan bilişim sınıfının açılışını ve bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Samsun'a geliyor

18 Eylül 2019 - 17:15
Reklam

SAMSUN HABER - Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, 2012'de Tunceli'de şehit olan Samsunlu Ovacık Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun'un adına İlkadım Gazi Ortaokulu'nda yaptırılan bilişim sınıfının açılışını gerçekleştirmek üzere yarın Samsun'a geliyor.
BİLİŞİM SINIFININ AÇILIŞINI YAPACAK
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Samsun'daki ilk programında yarın saat 10.00'da Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi'inde Adalet Bölge Değerlendirme Toplantısı'na katılacak. Bakan Gül, saat 11.30'da ise 2012'de Tunceli'de şehit edilen Samsunlu Ovacık Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun'un adına İlkadım Gazi Ortaokulu'nda yaptırılan bilişim sınıfının açılışını gerçekleştirecek. 

KABRİNİ DE ZİYARET EDECEK
Saat 12.00'de Samsun Adliyesi'ni ziyaret edecek olan Bakan Gül, Şehit Cumhuriyet Savcısı Murat Uzun'un kabrini ziyaret edecek. Bakan Gül, saat 15.30'da Samsun Valiliği'ni ziyaret ettikten sonra saat 18.00'de havayolu ile Ankara'ya hareket edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'a şehit ateşi düştü
Samsun'a şehit ateşi düştü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü