Reklam
ABDÜLKADİR KÖSTEK’TEN KADINLARA KARANFİL
Reklam

ABDÜLKADİR KÖSTEK’TEN KADINLARA KARANFİL

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Abdülkadir Köstek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla pazar yeri gezerek kadınlara karanfil verdi

09 Mart 2020 - 21:25

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Abdülkadir Köstek, Kadın Kolları Başkanı Sevim Özil ve teşkilat üyeleri ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde pazar yeri ziyareti gerçekleştirerek, kadınların gününü kutladı. Pazar yerinde satış yapan ve alışveriş yapan kadınlara karanfil dağıtan Başkan Köstek, kadınlarla sohbet ederek kadınlar gününü kutladı.

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan AK Parti Atakum ilçe Başkanı Abdülkadir Köstek, “Teşkilat üyelerimizle birlikte bu özel günde ilçemizde pazar yeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdik. Teşkilat üyelerimizle birlikte özel gün dolayısıyla kadınlarımıza karanfil dağıttık” dedi.

“Merhametin, şefkatin, sevgi ve fedakârlığın timsali olan kadın, kimi zaman bir anne, kimi zaman gelecek nesillerimizi yetiştiren bir öğretmendir” diyen Köstek, “Kadın sadece bir anne değil, hayatın her alanında bize yön veren ve hayata hazırlayan en değerli varlıklarımızdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart
Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart
 Korona'nın faturası Çin'e kesilecek
Korona'nın faturası Çin'e kesilecek