2,3 milyon haneye biner lira yolda
Reklam

2,3 milyon haneye biner lira yolda

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "2 milyon 111 bin hanemize biner lira teslim ettik. 2. fazda biner lira daha ulaştıracağız 2,3 milyon haneye biner lira ulaşmayı hedefliyoruz" dedi

09 Nisan 2020 - 12:30

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, katıldığı televizyon programında önemli açıklamalar yaptı. Bakan Selçuk, 2 milyon 111 bin haneye biner lira teslim ettiklerini,  2,3 milyon haneye biner lira ulaşmayı hedefdiklerini söyledi. 
Bakan Selçuk'un açıklamaları şöyle: "Çalışma hayatında temel gayemiz; hem çalışanımızı hem işverenimizi hem de istihdamı korumak ve artırmak.”
  “Koronavirüs süreci başladığında bütün bakanlıklarımız yoğun bir çalışma sürecine girdi. Biz de bu süreç başladığından itibaren vatandaşlarımıza sosyal hizmetlerimizin ulaştırılmasında canla başla çalışıyoruz.”
"2 milyon 111 bin hanemize biner lira teslim ettik. 2. fazda biner lira daha ulaştıracağız 2,3 milyon haneye biner lira ulaşmayı hedefliyoruz."

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hülya Korkmaz
    1 ay önce
    Ben evde olmadigim icin alamadim arandim ama annemde kaliyorum dedim postaneden alabilirsiniz dendi postaneye gittim orasida biz vermiyoruz dedi eee ben bu parayi kimden alicam simdi onuda yazsaniz da bizde bilgilensek hani.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
 Samsunlu polis memuru şehit oldu
Samsunlu polis memuru şehit oldu