Reklam
19 Mayıs’ta sünnet şöleni
Reklam

19 Mayıs’ta sünnet şöleni

19 Mayıs Belediyesi, Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali bu yıl 100. Yıl etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz’da gerçekleşecek

25 Haziran 2019 - 15:22

SAMSUN HABER - Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıkışının 100. Yılı etkinlikleri kapsamında bu yıl 9.su gerçekleştirilecek olan Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü 15 Temmuz Millet Meydanı’nda gerçekleşecek. Festival kapsamında her yıl gerçekleştirilen Sünnet Şöleni için ise kayıtlar başladı. Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen ebeveynler 19 Mayıs Belediyesi Danışma Bürosuna başvurarak kayıtlarını yaptırabilecek.
İHTİYAÇLARI BELEDİYE KARŞILAYACAK
Festival hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Osman Topaloğlu: “Her yıl gerçekleştirdiğimiz festivalimiz bu yıl daha anlamlı bir hale geldi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsunumuza çıkışının 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenleyeceğimiz festivalimizde sünnet şölenimiz için kayıtlarımız başladı. Bafra Devlet Hastanesi’nde uzman hekimler tarafından gerçekleştirilecek olan operasyonla erkekliğe ilk adımlarını atacak olan yavrularımızın bu mutluluğunu birlikte yaşayacağız. Erkekliğe ilk adımı atacak olan yavrularımızın her türlü ihtiyacı yine belediyemiz tarafından karşılanacaktır. Ayrıca yine etkinlik kapsamında bisiklet gezisi, Nebiyan ve Kuş Cenneti gezisinin yanı sıra akşamında, 15 Temmuz Millet Meydanı’mızda gerçekleştireceğimiz programa da tüm halkımızı şimdiden davet ediyorum’’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüs'ten ölen sayısı 574 oldu
Koronavirüs'ten ölen sayısı 574 oldu
Tabipler Birliği’nden koronavirüsten güncel korunma önerileri
Tabipler Birliği’nden koronavirüsten güncel korunma önerileri