google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
19 Mayıs’ta şölen devam ediyor
Reklam

19 Mayıs’ta şölen devam ediyor

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Her yıl 100’e yakın çocuğumuzu sünnet ettiriyoruz. Bundan sonrada var olduğumuz süre içinde sünnet şölenlerimize devam edeceğiz” dedi

15 Temmuz 2019 - 12:13
Reklam

SAMSUN HABER - Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıkışının 100. yılı etkinlikleri kapsamında yıl boyu düzenlediği etkinliklerle fark yaratan 19 Mayıs Belediyesi, düzenlediği sünnet şöleni ile ilçede yaklaşık 100 çocuğu sünnet ettiriyor. Bafra Devlet Hastanesi’nde uzman hekimler tarafından sünnet olan minikleri ziyaret eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,  çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

100 ÇOCUK SÜNNET OLACAK

Topaloğlu yaptığı açıklamada:  “Göreve geldiğimiz günden bu yana sosyal faaliyetlere ağırlık vermeye çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de bu tür sosyal faaliyetlere devam edeceğiz. Sünnet şölenimiz de her kesime ulaşabileceğimiz bir etkinlik. Her yıl 100’e yakın çocuğumuzu sünnet ettiriyoruz. Bundan sonrada var olduğumuz süre içinde sünnet şölenlerimize devam edeceğiz. Çocuklarımızı sağlıklı bir şekilde gençliğe hazırlamak istiyoruz. Çocuklarımızın damatlıklarını görmeyi bizlere ve siz ailelerine nasip eder’’ diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...