Reklam
19 Mayıs’ta ilk ders zili Topaloğlu’ndan
Reklam

19 Mayıs’ta ilk ders zili Topaloğlu’ndan

Samsun’un 19 Mayıs İlçesi’nde ilk ders zilini Kaymakam Güner ve Başkan Topaloğlu çaldı

09 Eylül 2019 - 16:24

SAMSUN HABER - 19 Mayıs’ta 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun çaldığı ilk ders zili ile başladı.

TOPALOĞLU BAŞARI DİLEDİ

Yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrenci ve öğretmenlere hayırlı olması dileğinde bulunan, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “2019-2020 eğitim ve öğretim yılımız başladı. Bu senenin tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve eğitim camiamız açısından verimli bir yıl olarak geçmesini temenni ediyor, kendilerine başarılar diliyorum. Yeni eğitim ve öğretim dönemi, ailelerde ve çocuklarda tatlı bir heyecan oluşturuyor. Bizleri de sizler için daha iyi neler yapabiliriz telaşı sardı. Çocuklarının eğitimi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, çağın gereksinimlerine uygun eğitim almaları için çaba gösteren tüm anne ve babaları kutluyorum. Çocuklarımızla birlikte geleceği de emanet ettiğimiz emekçi öğretmenlerimize ve geleceğimiz olan gençlerimize 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyorum” dedi.

EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Topaloğlu, “19 Mayıs Belediyesi olarak geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi yeni eğitim ve öğretim yılında da öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için elimizden geleni yapmaya ve eğitime destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - İbrahim Sarıcaoğlu ölümden döndü
Samsun Haber - İbrahim Sarıcaoğlu ölümden döndü
Samsunlu memurlar AK Parti'li vekillerle görüştü
Samsunlu memurlar AK Parti'li vekillerle görüştü