google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’nden Emniyet Müdürü’ne ziyaret
Reklam

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nden Emniyet Müdürü'ne ziyaret

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret ederek 10 Nisan Polis Haftası'nı kutladı

12 Nisan 2019 - 12:28

SAMSUN HABER - Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, her yıl 10 Nisan'da kutlanmaya başlanan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Yusuf Ziya Çakır, "Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan polislerimiz gururumuzdur" dedi.

MÜDÜR VEDAT YAVUZ'A ÇİÇEK
Cemiyet Başkanı Yusuf Ziya Çakır, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Gülsüm Atik, Muammer Dilber, Mehmet Gençali ve İlyas Gün ile birlikte Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u makamında ziyaret etti. 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Müdür Yavuz'u kutlayan ve çiçek takdim eden Cemiyet Başkanı Çakır, "Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatı'mızın kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz ‘Polis Haftası’nı kutluyorum. Türk polisi, Türk milletinin gururudur" diye konuştu.

POLİSİN 'ONUR' HAFTASI
Türk Polis Teşkilatı'nın modern anlamda 10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul'da kurulduğunu hatırlatan Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ise, "Bu nedenle Türk Polis Teşkilatı mensupları olarak 10 Nisan'ı her yıl Polis Günü olarak kutluyoruz. Bu onur haftamızda Samsun'umuzun çok değerli basın mensuplarının bizleri unutmayarak gerçekleştirmiş oldukları bu nazik ziyaret, hepimizi ziyadesiyle mutlu etti. Bizler emniyet mensupları için nasıl cansiperane çalışıyorsak değerli basın mensupları da ortaya koydukları kamu hizmeti nedeniyle her türlü takdiri hak ediyor. Bu vesileyle başta Cemiyet Başkanı Yusuf Ziya Çakır olmak üzere tüm basın mensubu kardeşlerimize bir kere daha teşekkür ediyorum" dedi.

 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Meteoroloji'den Samsun'a sağanak yağış uyarısı
Samsun Haber - Meteoroloji'den Samsun'a sağanak yağış uyarısı
Samsun Haber - 6 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 6 Temmuz güncel altın fiyatları