google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
19 Mayıs Belediyesi’nden 100. Yıl festivali
Reklam

19 Mayıs Belediyesi'nden 100. Yıl festivali

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, her yıl düzenlenen Geleneksel Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali’nin bu sene 100. Yıl dolayısıyla daha da anlamlı hale geldiğini söyledi

12 Temmuz 2019 - 12:08 - Güncelleme: 12 Temmuz 2019 - 12:22

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Geleneksel Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali’nin 9. su 100. Yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek. Büyük sünnet etkinliği, tanıtım turları, bisiklet gezisi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinliklerinin yer alacağı festival,13-14-15 Temmuz’da gerçekleşecek.
TÜM HALK DAVETLİ
Festival hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Her yıl gerçekleştirdiğimiz festivalimiz bu yıl daha anlamlı bir hale geldi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarının Samsun’umuza çıkışının 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenleyeceğimiz festivalimizde sünnet etkinliğimiz devam ediyor. Bafra Devlet Hastanesinde Uzman Hekimler tarafından gerçekleşen operasyonla erkekliğe ilk adımlarını atacak olan yavrularımızın bu mutluluğunu birlikte yasıyoruz. Erkekliğe ilk adımı atacak olan yavrularımızın her türlü ihtiyacı yine belediyemiz tarafından karşılanıyor. Ayrıca yine etkinlik kapsamında Nebiyan ve Kuş Cenneti Gezisi, Bisiklet Gezisi,  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programına tüm halkımızı davet ediyorum’’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x