google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
19 Mayıs Belediyesi çevre temizliğini sürdürüyor 

19 Mayıs Belediyesi çevre temizliğini sürdürüyor 

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu: “Halk ve çevre sağlığını korumak bizim için çok önemli. Sağlıklı insan, temiz çevre bilinci ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi

26 Ağustos 2019 - 14:53

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kurban Bayramı öncesi başladıkları çalışmalara, Kurban Bayramı sonunda da devam ediyor.
Halk ve çevre sağlığı açısından tehdit oluşturan Kurban atıklarının bertarafı için 19 Mayıs Belediyesi ekipleri çalışmalarını tamamladı. Çöp konteynerleri yıkanıp, dezenfekte edildikten sonra çevre kara sinek gibi haşerelere karşı ilaçlandı.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Kurban Bayramı öncesi kurban atıklarının bertarafı için önlemler aldıklarını ve bu önlemler sayesinde çevrede hem koku hem kötü görüntüler olmadığını söyledi.

Kurban Bayramı sonunda atıkların kapatıldığını ve çevre dezenfeksiyonunun yapıldığı, çöp konteynerlerinin yıkatıldığını ve dezenfeksiyonunun yapıldığını, karasinek gibi haşerelerle ilaçlama yapmak suretiyle mücadele edildiğini söyledi. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu , “Halk ve çevre sağlığını korumak bizim için çok önemli. Sağlıklı insan, temiz çevre bilinci ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber -  Türkiye'de 68 ilde karantina tedbirleri uygulanıyor
samsun haber - Türkiye'de 68 ilde karantina tedbirleri uygulanıyor
samsun haber - Samsun'da meclis üyesine kurşun yağmuru
samsun haber - Samsun'da meclis üyesine kurşun yağmuru