google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
19 Mayıs’a yeni hastane müjdesi

19 Mayıs’a yeni hastane müjdesi

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 40 yataklı devlet hastanesinin temel kazı çalışmalarının başlayacağını belirterek, “Modern mimari yapıya sahip olacak olan hastane güçlü alt yapı ve teknolojik imkanlarla donatılacak” dedi

22 Ağustos 2019 - 14:12

SAMSUN HABER - Samsun’un 19 Mayıs İlçesi’nde 40 yataklı devlet hastanesinin temek kazı çalışmalarına önümüzdeki hafta başlanacağını açıklayan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, hastanenin güçlü alt yapı ve teknolojik imkanlarla donatılacağını söyledi.

MODERN MİMARİ VE GÜÇLÜ ALT YAPI

Hastanenin 1 yıl içerisinde biteceğini ifade eden Topaloğlu, “Yeni devlet hastanemizin temel kazı çalışmaları önümüzdeki hafta başlıyor. İnşallah bir yıl içerisinde yeni devlet hastanemize kavuşmuş olacağız. 19 Mayıs Devlet Hastanesi toplamda 40 yatak kapasiteli olacak. Modern mimari yapıya sahip olacak olan hastane, güçlü alt yapı ve teknolojik imkânlarla donatılacak. Yaklaşık 8 bin metre kare alan üzerine inşa edilecek olan hastanede diyaliz ünitesinden, ağız ve diş sağlığına yönelik hizmet verecek ünitelere kadar her detay düşünüldü. Ameliyathane ve yoğun bakımında yer aldığı hastanede sosyal donatı alanları ile birlikte geniş otopark alanı da inşa edilecek. Hastanemiz ilçemize hayırlı olsun” dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu yüklenici firma sahibi Umut Sayar 'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Usta'nın kızının düğününe  4 partinin genel başkanı katıldı
Milletvekili Usta'nın kızının düğününe  4 partinin genel...
Samsun'da AK Parti'ye yoğun ilgi
Samsun'da AK Parti'ye yoğun ilgi